menu
 
o nas
LEGE ARTIS NIERUCHOMOŚCI  to profesjonalizm i doświadczenie w nowej szacie. Naszym celem jest wykonywać swą pracę po mistrzowsku i zgodnie z regułami sztuki. Właściciel firmy, Renata Gocek, posiada licencję zawodową nr 5984 wydaną przez Ministra Infrastruktury, uprawniającą do wykonywania działalności zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej i zrzeszona w Małopolskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. 
 
LEGE ARTIS NIERUCHOMOŚCI  oferuje kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami:
·         pośredniczymy w sprzedaży, zakupie, wynajmie, najmie  nieruchomości mieszkalnych  i komercyjnych.
·         wyszukujemy tereny inwestycyjne
·         pomagamy w regulowaniu stanów prawnych nieruchomości
·         profesjonalnie doradzamy Klientowi w przeprowadzeniu korzystnej inwestycji
·         współpracujemy z biurami notarialnymi, rzeczoznawcami, geodetami, architektami i zarządcami nieruchomości zapewniając naszym Klientom preferencyjne stawki
·         polecamy usługi sprawdzonych doradców kredytowych i wiodących banków kredytujących nieruchomości
·         proponujemy naszym Klientom współpracę na zasadzie WYŁĄCZNOŚĆI jako najbardziej korzystną formę współpracy
 
 
Naszą pracę wykonujemy rzetelnie, profesjonalnie, zgodnie z wymaganiami naszych Klientów,  zgodnie z przepisami prawa, bezpiecznie dla Stron . Za naszą pracę pobieramy wynagrodzenie, w ramach którego wykonujemy wszystkie czynności związane z transakcją, poza tymi, które wymagają zaangażowania specjalistów z zewnątrz.

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.